سفیر: پایگاه اینترنتی رسمی ریاست جمهوری در بیان آنچه "یکی از باشکوه‌ترین و تأمل‌برانگیزترین نکات مراسم استقبال" مردم گیلان از احمدی نژاد خوانده آورده است : مادری که فرزند خود را در آغوش داشت، رییس‌جمهور را خطاب داد و گفت" آقای دکتر مردم بی‌شماری که به استقبال آمده‌اند تازه از آمدن شما آگاه شدند و بدانید اگر از قبل اعلام شده بود، حتی یک نفر هم در خانه نمی‌ماند".


به گزارش مهر ، پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری در حاشیه نگاری از استقبال از سفر استانی رئیس جمهور به گیلان نوشته است : استقبال امروز مردم گیلان و رشت از رییس‌جمهور حال و هوا و جنسی از گل یاس دارد و شمیم روح‌انگیز یاس نبی در فضای شهر پیچیده است.

مردم با شاخه‌های گل یاس و گل محمدی با شور و ایمان خود را به مسیرهای استقبال از رییس‌جمهور رسانده و با تبریک میلاد حضرت زهرا(س) به دکتر احمدی‌نژاد، به وی خیر مقدم گفتند.


مردم خطه دلیران و شجاعان میلاد فرخنده دخت گرامی پیامبر اکرم(ص) را با شادی حضور رییس‌جمهور دو چندان کرده و در خیابان‌های مملو از جمعیت این شهر، با حضور پرشور و نشاط خود فرشی از گل یاس و محمدی برای دکتر احمدی‌نژاد گستراندند.

مردم دیار انقلابی و شهیدپرور گیلان، گویا مراسم استقبال را به صحنه آزمون درس وفاداری و شجاعت تبدیل کرده و با حضور باشکوه و چشم‌نواز نشان دادند که این درس را از مکتب فاطمه زهرا(س) به خوبی آموخته‌اند.

مردم با خروش دریایی و شکوه و عظمت جنگل‌های سر به فلک کشیده گیلان استقبال از رییس‌جمهور را بهانه کرده و صلابت و استواری و ایستادگی در راه آرمان‌های انقلاب و حمایت از دولت خدمتگزار را به نمایش درآوردند.

یکی از باشکوه‌ترین و تأمل‌برانگیزترین نکات مراسم استقبال جایی بود که مادری که فرزند خود را در آغوش داشت، رییس‌جمهور را خطاب داد و گفت: آقای دکتر مردم بی‌شماری که به استقبال آمده‌اند تازه از آمدن شما آگاه شدند و بدانید اگر از قبل اعلام شده بود، حتی یک نفر هم در خانه نمی‌ماند.

در بین جمعیت استقبال‌کنندگان از تمام اقشار جامعه و از سنین مختلف از مادران و پدران سالخورده تا جوانان پرشور و نیز نوزادانی که در آغوش مادران خود جای گرفته و پرچم کشورمان را در دست داشتند مشاهده می‌شود و همگی یکصدا فریاد برمی‌آورند، «هستیم بر آن عهد که بستیم».

نظرات کاربران
 
پایگاه خبری تحلیلی سفیر