در فاصله کمتر از چهار ماه مانده به برگزاری نهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی، رایزنی‌های انتخاباتی با افراد و گروه‌های مختلف شدت گرفته است. خبرنگاران پایگاه خبری سفیر در استان‌های مختلف فعالیت‌های انتخاباتی و سیاسی افراد و گروه‌های مختلف را از سه ماه پیش زیر نظر گرفته و موفق به گردآوری اسامی کاندیداهای احتمالی حوزه‌های انتخابیه مختلف کشور شده‌اند.

پایگاه خبری سفیر،  در دومین گام، کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس در پنج استان ایلام، بوشهر، چهار محال و بختیاری، خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی را منتشر می‌کند.

لازم به ذکر است به زودی اسامی کاندیداهای احتمالی تمامی حوزه‌های انتخابیه کشور کامل‌تر خواهد شد و با تفکیک گرایش‌های سیاسی به صورت یکجا در سفیر منتشر می‌شود.

استان ایلام

ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران: شاپر پولادی ( نماینده فعلی )  /  داریوش قمری ( نماینده فعلی )  / حاج عادل نوروزی ( رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام )  /  نعمان غلامی ( فرمانده سابق سپاه استان) /فریدون همتی( نماینده قبلی مجلس و معاون کنونی دیوان محاسبات کشور)/ علی یاری( نماینده ایلام در مجلس ششم و سخنگوی فراکسیون اقلیت ) دکتر متین / یاسان ملکی / مهندس بهادری( شهردار ایلام ) علی اکبر بسطامی (مدیر کل سابق کمیته امداد و کاندیدای دوره قبل ) / دکتر احمد شوهانی (کاندیدای دوره قبلی و استاد دانشگاه آزاد اسلامی ایلام ) / عباس نصرالهی (فرماندار شهرستان ملکشاهی) / مهندس شهبازی  (رئیس فعلی  سازمان جهاد کشاورزی استان) /  بخشی پور / مسلم محمدیان / مهندس کامران  / رسول امیدی  (رئیس سابق پیام نور سرابله  ) / جهانگیر رستم زاده /عمران علی محمدی/  حسینعلی منتظری (فرمانده بازنشسته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایلام) خیراله رستمی (فرهنگی ) / کیومرث احمدی ( فرهنگی  ) / عادل نوروزی  / حجت الاسلام و المسلمین حسینی مقدم (رئیس اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه و کاندیدای اسبق حوزه جنوبی استان)  / حجت الاسلام و المسلمین عبد هواسی ( روحانیون دانشگاهی استان)

دهلران، دره شهر و آبدانان:  علی عزتی ( نماینده فعلی )  /  دکتر عباس ملکی  (رئیس دانشکده کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام  )  / سردار کاکی  / مهدی آذر ( مدیرعامل بانک توسعه صادرات ) /  دکتر حیدری زاد /  دکتر علی محمد احمدی  (کاندیدای دوره قبلی و استاد دانشگاه تهران) / دکتر نصرت اله علیزاده /  اسداحمدی  /  امین هاشمیان / قای کاظم زاده  ( رئیس راه و ترابری  دره شهر )

بوشهر

بوشهر، دیلم ، گناوه: بهمن بهزادی / غلامعلی میگلی نژاد ( نماینده فعلی )  /  شکرالله عطارزاده ( نماینده اسبق بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس) / سیامک احمدی  (عضو شورای شهر بوشهر) / جعفر پورکبگانی (  فرماندار کنونی بوشهر) /  عبدالکریم جمیری (استاد دانشگاه) / غلام کشتکار(مدیرکل ستاد حوادث غیر مترقبه استانداری بوشهر ) / نصراله علوی تبار(مدیرکل سیاسی استانداری بوشهر) / ناصر کشاورزی (فرماندار کنونی جم) / اکبر رود ( رئیس شرکت بیمه دانا) /  قائد اسلامی نسب (فرماندار کنونی ماهشهر و اهل دیلم)  / محمدحسین زارع (  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهر) نادر شهابی ( مسئولیت حراست شهرداری گناوه )

دشتستان: محمد حسین بکمی (رییس اداره ایثارگران جهاد کشاورزی استان ) / ریاض انصاری ( دبیر کمیسیون جهاد کشاورزی / ایوب پاپری مقدم (نماینده فعلی) / سیدعبدالمجید شجاع (معاون پارلمانی معاونت علمی فناوری رئیس جمهور ) / جوانشیر کدخداپور (کاندیدای انتخابات دور گذشته دشتستان) / حسین ستوده خو(  مدیرکل تأمین اجتماعی استان بوشهر) / مهدی یوسفی (  از مدیران ارشد بومی در منطقه ویژه انرژی پارس) / غلامرضا اسکندری( مشاور مدیرعامل و معاون روابط عمومی بانک سپه کشور) / هوشنگ رستم‌پور(مدیرکل امور شهری استانداری بوشهر) / سردار علی رزمجو (فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه استان بوشهر) / امان الله شجاعی(  عضو شورای شهر بوشهر) / حشمت الله جعفری(  کارشناس ارشد وزارت کشور) / عوض عامری (مدیر امور اداری آبفار استان بوشهر) حجت السلام رستگار( مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق استان بوشهر) /حجت السلام سید مهدی موسوی نژاد ( مسئول بسیج طلاب سپاه استان بوشهر) / غلامرضا مختاری (مدیرعامل بانک ملت شعب استان فارس) / شهریار اخلاقی ( معاون اجرایی شهردای بوشهر) /سهیلا محمدخانی ( عضو شورای شهر برازجان) / مصیب غریب زاده (عضو شورای شهر برازجان) غلامحسین محسنی ( مدیرکل بنیاد مسکن برازجان) / ناصر امیرزاده (مسئولیت تشکیلات حزب اعتماد ملی درشبانکاره)  / حاج اکبر صابری( مدیرمسئول هفته نامه اتحاد جنوب)   

تنگستان و دشتی: حجت السلام سید مهدی پورفاطمی  ( نماینده فعلی)  / علی افراشته( معاون اجرایی مجلس شورای اسلامی و استاندار سابق بوشهر) / علی زینبی(مدیرکل حراست بانک صادرات ایران) / حجت السلام عباس صداقت ( مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر) / مهدی پوربهی ( رئیس بسیج مهندسین استان بوشهر ) / صمد دولاح (وکیل پایه یک دادگستری و کاندیدای انتخابات دور گذشته دشتی وتنگستان) / سید کمال الدین شهریاری( نماینده دشتی و تنگستان در دوره سوم مجلس و معاون پارلمانی وزیر اقتصاد) / غلامحسین کرمی (مدیرکل بازرسی استان بوشهر) /  محمدصادق حاجیانی (برگزیده نمایندگی برتر بیمه دانا در کشور)  / سیدعلی اکبر حسینی نژاد (قائم مقام تولیت آستانه مقدسه حضرت معصومه‌ (س) )

دیر، کنگان و جم: عسکر جلالیان (نماینده فعلی) /  قیصر صالحی (نماینده اسبق کنگان، جم و دیر در مجلس) /  داراب رفیعی پور( مدیرعامل سابق آبفار استان بوشهر ) / محمدحسن شنبدی (معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر) / شاپور رجایی(مدیرکل امور آب استان بوشهر) / مجید کنگانی(مدیرعامل سابق باشگاه شاهین بوشهر ) /حجت الاسلام موسی احمدی( مدیرکل سابق ثبت اسناد و املاک فارس)  حاجی صاب ( فرمانده سپاه)  / احمدحیدری ( حقوقدان ) / سیداسدالله علمداری (کاندیدای دوره هفتم مجلس)
سیدحمید حسین‌زاده (  کارشناس ارشد مترجمی زبان انگلیسی و مدرس دانشگاه) حجة‌الاسلام هاشم پروند( رئیس سابق اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جم) / سکینه الماسی (کارشناس ارشد مددکاری اجتماعی و نماینده فعلی سازمان بهزیستی در نهاد ریاست جمهوری) / علی ایاز (عضو اسبق شورای اسلامی شهر جم )  / شیخ اسماعیل دوراهکی


چهارمحال و بختیاری

شهرکرد: 
نصراله  ترابی قهفرخی ( نماینده فعلی )

لردگان:
  عبدالمحمد بابا احمدی میلانی ( نماینده فعلی )

بروجن :
سیروس برنا بلداجی ( نماینده فعلی )

کیار و کوهرنگ،اردل، فارسان:  نوراله حیدری دستنائی ( نماینده فعلی )

خراسان شمالی

تربت جام و تایباد:  غلامرضا اسدالهی ( نماینده فعلی )

شیروان: محمد رضا حسین نژاد دوین ( نماینده فعلی )

بجنورد : موسی الرضا  ثروتی ( نماینده فعلی ) / محمد مهدی شهریاری ( نماینده فعلی )

فریمان و سرخس: سید حسین حسینی ( نماینده فعلی )

اسفراین:
هادی قوامی ( نماینده فعلی )

خراسان رضوی

مشهد وکلات: جواد آرین منش ( نماینده فعلی ) / عفت شریعتی کوهبنانی ( نماینده فعلی ) / سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی ( نماینده فعلی ) / جواد  کریمی قدوسی ( نماینده فعلی )  

نیشابور : سید علی حسینی ( نماینده فعلی ) /  حسین سبحانی نیا ( نماینده فعلی )

کاشمر، بردسکن و خلیل آباد: محمد رضا خباز ( نماینده فعلی )

درگز : محمد علی دلاور( نماینده فعلی )

گناباد و بجستان: مهدی مهدی زاده ( نماینده فعلی ) 

چناران طرقبه: محمد دهقان ( نماینده فعلی )

تربت حیدریه: محمد علی رضائی ( نماینده فعلی )

خواف و رشتخوار :محمد رضا سجادیان ( نماینده فعلی )

فردوس، طبس و سرایان: فردوس عابدی ( نماینده فعلی ) 

فاروج - قوچان: نصراله کمالیان ( نماینده فعلی )

خراسان جنوبی 
بیرجند و درمیان:  حسین ابراهیمی ( نماینده فعلی )

سبزوار: علی بروغنی ( نماینده فعلی )  /   محمد رضا محسنی ثانی  ( نماینده فعلی ) 

نهبندان و سربیشه:  محمد رضا صابری  ( نماینده فعلی ) 

قائنات: موسی قربانی ( نماینده فعلی )

اخبار مرتبط:

کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس در استان‌های البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و اصفهان


نظرات کاربران
 
پایگاه خبری تحلیلی سفیر