سفیر: سرهنگ محسن ناصری اظهار کرد: ساعتی پیش ریزش کوه در محدوده تونل راه کربلا در جاده ارتباطی ایلام به مهران باعث مسدود شدن این جاده هم شد.

وی افزود: برخورد سنگ های جدا شده از کوه با سه دستگاه خودروی سواری پژو 405 و وانت مزدا دو کابین و نیسان که در حال عبور از این محدوده بودند، موجب مصدوم شدن هشت سرنیشین این خودروها شد.

سرهنگ ناصری تاکید کرد: مصدومان این حادثه بلافاصله توسط نیروهای امدادی به مرکز درمانی در شهر ایلام منتقل شدند.

وی با بیان اینکه هم اینک و با مسدود شدن این مسیر، تردد خودروهای عبوری به جاده قدیم ایلام - صالح آباد - مهران (ماربره) هدایت شده است، گفت: عملیات پاکسازی مسیر از وجود سنگ با حضور نیروهای راهداری و پلیس راه در حال انجام است.

وی از رانندگان وسایل نقلیه که قصد سفر به مهران را دارند خواست ضمن رعایت قوانین و مقررات و سرعت مطمئن، به هشدارها و توصیه های ماموران راهداری و پلیس راه توجه کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام هم در این ارتباط گفت: حجم زیادی از تراشه های سنگ در محدوده تونل راه کربلا ریزش کرده و باعث مسدود شدن جاده شده ولی خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است.

کمال الدین میرجعفریان تاکید کرد: نیروهای راهداری با تجهیزات کامل در محدوده ریزش کوه حضور یافته و عملیات پاکسازی بسرعت در حال انجام است و امیدواریم تا دو تا سه ساعت آینده این مسیر را برای تردد خودروها بازگشایی کنیم.

محدوده تونل راه کربلا در 15 کیلومتری جاده ایلام - مهران در یک ماه اخیر چند بار بخاطر ریزش کوه و سنگ مسدود شده ولی هر بار با تلاش عوامل راهداری و پلیس راه بازگشایی شده است.

نظرات کاربران
 
پایگاه خبری تحلیلی سفیر