سفیر: این مراسم با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و مرثیه خوانی توسط مداح اهل بیت ادامه یافت.

در این مراسم که جمعی از شخصیت ها و مسئولان کشوری از جمله علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی، سید رضا صالحی امیری رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی، محمد خدادی مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا)، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، محمد حسین مقیمی رئیس ستاد انتخابات وزارت کشور حضور داشتند حاضران با نثار تاج گل و قرائت فاتحه با حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد ابراز همدردی کردند.

همچنین جمعی از معاونان، مشاوران، مدیران کل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و کارکنان این وزارتخانه به همراه کارکنان خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا)، اساتید علوم ارتباطات نیز با حضور خود با معاون مطبوعاتی ابراز همدردی کردند.

مدیران عامل خبرگزاری ها، مدیران مسئول مطبوعات و رسانه های کشور، سردبیران، روزنامه نگاران و خبرنگاران خبرگزاریها، روزنامه ها، و نشریات مختلف نیز در مراسم ترحیم زنده یاد رضا انتظامی حضور داشتند.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام ناصر نقویان استاد حوزه و ودانشگاه پیرامون مرگ باوری و فلسفه آن به ایراد سخن پرداخت.

وی ضمن توصیه به لزوم رعایت عدل، انصاف و فروتنی نسبت به همنوعان، یکی از ویژگیهای زنده یاد رضا انتظامی را فروتنی نسبت به همنوعان و افراد پیرامونی خود بیان کرد که به نقل از خانواده مرحوم انتظامی، او را مهربان ترین عضو این خانواده نسبت به پدر دانسته اند.

زنده یاد رضا انتظامی بیست و پنجم آذر ماه به دلیل سکته مغزی در مشهد مقدس در گذشت.

وی متولد 1344 و از رزمندگان و بسیجیان دوران دفاع مقدس بود.

نظرات کاربران
 
پایگاه خبری تحلیلی سفیر